Ndonëse në media janë diskutuar gjatë për lidhje mes tyre koreografi Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha nuk kanë dashur…
U përfolën gjatë në media batutat midis reperit Real 1 dhe këngëtares Enca, kur ai filloi ta ngacmonte për gjoksin…
Modelja nga Louisiana, Lindsey Pelas është femra më hot që mund ta gjeni në instagram. Ajo nuk shkon pothuajse ditë,…
Kim Kardashian nuk e ka ndërmend të ndalet. Së fundi, ylli televiziv ka realizuar një fotosesion të ri teksa ka…
Moderatoret e njohura, Luana dhe Marina Vjollca janë femrat që rrëmbejnë vëmendje çdo herë. Asetet e tyre të bujshme kanë…
Një modele e cila kishte mbetur me një vrimë masive në kokë pas rënies nga shkallët, gropën e krijuar e…
Një stjuardesë nga Malajzia është bërë e famshme në të gjithë botën pasi një admirues sekret postoi foton e saj…
Rita Ora është zhveshur edhe për revistën e radhës. Këngëtarja po promovon albumin e saj, që pritet të publikohet shumë…
Më herët, Kim Kardashian deklaroi se motra e saj Kourtney është më pak interesantja ndër tyre. Mirëpo, Kourtney duket se…
Miriam Cani është njëra nga këngëtaret që njihet për pamjen e bukur që ka. Së fundi, ajo ka publikuar një…
Bjondina tërheqëse, Lindsey Pelas ndër trajneret e fitnesit e cila po bën nam është vajza për të cilën po shkruhet…
Këngëtarja Miley Cyrus është parë duke blerë rroba për fëmijë në Los Angeles. Të gjithë filluan sepkulimet nëse ajo dhe…

Lajmet e fundit

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Politikë

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka komentuar arrestimet e bujshme të dy ish-deputetëve socialistë Arben Çuko dhe Arben Ndoka. Sipas tij arrestimet tregojnë atë që opozita e ka thënë...

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Globi

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Një nxënës i ka vënë pistoletën në kokë mësueses së tij në mënyrë që ajo t’i hiqte mungesën. Pamjet janë xhiruar në një shkollë të mesme në Creteil të Francës. Edhe...

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Aktualitet

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Këto ditë vjeshte pa reshje shiu kanë dhënë alarmin në Lumin Buna. Uji është tërhequr dhe lumi i ngjan një moçali. Banorët, por edhe ekspertët e mjedisin thonë se gjendja është...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!