Duka dhe Dukesha e Sussex kanë vizituar Dubbon, në ditën e tyre të dytë të turneut australian. Gjatë fjalimit emocional…
  Butrint Imeri është këngëtari i njohur nga Kosova, lëvizja më e vogël e të cilit komentohet shumë nga mediat…
Ajo është padyshim një nga modelet më të komentuara të showbiz-it dhe çdo e re rreth saj përbën kuriozitet për…
Ashtu siç njoftoi dhe më parë, Enca është nisur për disa ditë pushimi në Paris, vend që ka zgjedhur për të…
Milena Santos është gruaja e ministrit të ri të Turizmit në Brazil, Alessandro Teixeira. Ajo ka qenë një “Miss BumBum”…
Ajo së fundmi i ka mohuar thashethemet se është shtatzënë në pritje të fëmijës së parë me të dashurin e…
Drake ka zbuluar detaje për të birin e tij. Në intervistën për ‘The Shop’ me basketbollistin LeBron James, Drake ka…
Capital T vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në estradë. Ai ka paralajmëruar se shumë shpejt do…
  Balerina e njohur dhe shumë e komentuar Alba Hoxha i ka bërë vetes një komliment të këndshëm. Nëpërmjet një…
Megjithëse ai asnjëherë nuk e kishte pranuar publikisht lidhjen e dashurisë, të gjithë miqtë e rrethit të tij e dinin…
Është ndarë nga jeta në një moshë shumë të re modelja Mairead O’Neill e cila është krahasuar për ngjashmërinë e…
Ndërsa Selena Gomez është shtruar në spital psikiatrik për të rimarrë veten pas gjendjes së rëndë emocionale, ka marrë mbështetjen…

Lajmet e fundit

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Politikë

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka komentuar arrestimet e bujshme të dy ish-deputetëve socialistë Arben Çuko dhe Arben Ndoka. Sipas tij arrestimet tregojnë atë që opozita e ka thënë...

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Globi

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Një nxënës i ka vënë pistoletën në kokë mësueses së tij në mënyrë që ajo t’i hiqte mungesën. Pamjet janë xhiruar në një shkollë të mesme në Creteil të Francës. Edhe...

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Aktualitet

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Këto ditë vjeshte pa reshje shiu kanë dhënë alarmin në Lumin Buna. Uji është tërhequr dhe lumi i ngjan një moçali. Banorët, por edhe ekspertët e mjedisin thonë se gjendja është...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!