Martesa e princeshës britanike, Eugenie dhe partnerit të saj të kahmotshëm Jack Brooksbank, u bë qendër e vëmendjes. Madje edhe…
Fotografia e njohur Suzana Mushkolaj njihet si një ndër femrat më të bukura shqiptare. Për mediat rozë, ajo njihet edhe…
Në librin rreth jetës së Rita Orës është edhe fotografia e lagjes dhe bllokut ku Rita ka pasur shtëpinë në…
Vetëm disa ditë më parë aktori i njohur i “Portokalli”, Rezart Veleshnja publikoi për herë të parë një foto me…
Vajza e këngëtarit shqiptar, Sabianit është kthyer fuqishëm ne rrjetet sociale. Modelja Keisi Medini ka ndarë një foto me bikini…
Princ Harry​ dhe Meghan​ Markle janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Jemi të gjithë të emocionuar! Momentalisht,…
Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë padyshim një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar dhe atë turk. Çifti…
Ylli televiziv, Kim Kardashian, bashkëshortja e reperit të njohur Kanye West, është tronditur nga deklarimet e burrit të saj se…
Bukuroshja afrikanojugore u rikthye të tregonte se përse konsiderohet si një prej femrave më tërheqëse në botë. Supermodelja e “Victoria’s…
Ajo vazhdimisht i ekspozon format e saj bombastike në rrjetet sociale dhe janë pikërisht ato që e kanë bërë të…
Meqenëse qysh nga shfaqja e tyre e parë në ekran, ne jemi mësuar t’i shohim gjithmonë bashkë, pakkush mund të…
Sara Hoxha dhe Ledion Liço sot janë prindër të një djali me emrin London Noor dhe kanë krijuar një familje…

Lajmet e fundit

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Politikë

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka komentuar arrestimet e bujshme të dy ish-deputetëve socialistë Arben Çuko dhe Arben Ndoka. Sipas tij arrestimet tregojnë atë që opozita e ka thënë...

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Globi

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Një nxënës i ka vënë pistoletën në kokë mësueses së tij në mënyrë që ajo t’i hiqte mungesën. Pamjet janë xhiruar në një shkollë të mesme në Creteil të Francës. Edhe...

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Aktualitet

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Këto ditë vjeshte pa reshje shiu kanë dhënë alarmin në Lumin Buna. Uji është tërhequr dhe lumi i ngjan një moçali. Banorët, por edhe ekspertët e mjedisin thonë se gjendja është...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!