Genta Ismaili rrallëherë flet në intervista për jetën e saj private. Që nga lidhja dhe më pas ndarja me Milot…
Bora Zemani është një ndër moderatoret sportive më simpatike në Shqipëri. Ajo shpesh herë vihet në qendër të vëmendjes për…
Është po e njëjta fytyrë sikurse tani, përvec moshës që ka ndryshuar, shkruan Kosovarja. Këngëtarja simpatike Ronela Hajati, është ndër…
Aurela Hoxha njihet për fotot provokative që i poston. Në llogarinë e saj në Instagram, Aurela është tejet aktive dhe…
Çifti shumë i përfolur muajt e fundit për shkak të dasmës madhështore Elita Rudi dhe reperi Gjiko kanë nisur muajin e mjalti…
Ajo ka bërë një dedikim prekës për të vëllanë e ndjerë, i cili kishte ndërruar jetë vitin e kaluar. Barbara…
Në kanalin Youtube ekzistojnë akoma këngë të hershme shqiptare të ‘Top Fest’. Një nga ato ‘perla’ të repit shqiptar të…
Angela Martini ka treguar kafenë e saj të preferuar, shtëpinë e saj të ëndrrave dhe për çelësin e suksesit të…
Ajo është mbretëresha e pasarelave, Irina Shayk dhe ai një yll Hollywood-i Bradley Cooper. Disa ditë më parë qarkulluan në…
Për shtatzëninë e Xhensila Myrtezajit është folur aq shumë në shtypin e shkruar dhe portalet online. E mesa duket prindërit…
Tjetër foshnje mbretërore është rrugës për në këtë botë. Princi Harry dhe Meghan Markle kanë bërë të ditur se janë…
I përfshirë me detyrim në titujt bombastikë të medieve ndërkombëtare dhe i akuzuar nga gjysma e botës si një përdhunues,…

Lajmet e fundit

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Politikë

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka komentuar arrestimet e bujshme të dy ish-deputetëve socialistë Arben Çuko dhe Arben Ndoka. Sipas tij arrestimet tregojnë atë që opozita e ka thënë...

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Globi

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Një nxënës i ka vënë pistoletën në kokë mësueses së tij në mënyrë që ajo t’i hiqte mungesën. Pamjet janë xhiruar në një shkollë të mesme në Creteil të Francës. Edhe...

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Aktualitet

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Këto ditë vjeshte pa reshje shiu kanë dhënë alarmin në Lumin Buna. Uji është tërhequr dhe lumi i ngjan një moçali. Banorët, por edhe ekspertët e mjedisin thonë se gjendja është...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!