VIDEO/ Ja futbollistja që çmendi rrjetin me driblimin magjik

Hënë, 09 Prill 2018 15:52

Këtë rradhë nuk ka qenë as Messi e as Ronlado që kanë çmendur botën e futbollit. Jessica Silva futbollistja e ekipit të Levante-s në Spanjë, ka mahnitur tifozët e futbollit me një driblim të mrekullueshëm, që do ta kishin zili edhe yjemë të mëdhenj si Ronaldo e Messi.

Portugezja gjatë një ndeshje me kombëtaren shokoi kundërshtaren e saj me një lëvizje mahnitëse, duke ia kaluar topin mes këmbëve. Kjo lëvizje e 23-vjeçares ka ‘pushtuar’ rrjetin.

Modifikuar më Hënë, 09 Prill 2018 15:53

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Basketboll, Tirana tërhiqet nga Liga Ballkanike, ja arsyeja skandaloze

Sport

Basketboll, Tirana tërhiqet nga Liga Ballkanike, ja arsyeja skandaloze

Liga Ballkanike e Basketbollit është një mundësi shumë e mirë për ekipet shqiptare për të treguar vlerat e tyre. Këtë mundësi e ka Tirana por ekipi bardheblu ka vendosur që...

Zari i Taulantit në Bashki dhe nëpunësit e tij në sulm frontal ndaj PD në Librazhd

Politikë

Zari i Taulantit në Bashki dhe nëpunësit e tij në sulm frontal ndaj PD në Librazhd

Kryetari i Bashksië së Librazhdit, Kastriot Gurra është hedhur në sulm frontal ndaj kreut të PD, Bujar Vreto duke angazhuar edhe punonjësit e institucionit që ai drejton të bëjnë propagandë...

Akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, 22 të arrestuar në Kosovë

Aktualitet

Akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, 22 të arrestuar në Kosovë

Policia e Kosovës ka ndërmarrë një operacion në Prishtinë dhe Gjakovë, ndërsa ka arrestuar 22 persona pasi akuzohen për shfrytëzim prostitucioni. Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me...