Kamza dhe Laçi munden në shtëpi, Kukësi dhe Partizani fitoret e radhës

Hënë, 09 Prill 2018 16:39

Dy ishin ndeshjet e zhvilluara për superligë mbrëmjen e djeshme. Kamza priti në shtëpi Kukësin ndërsa Laçi priti Partizanin.

kamza

Ndeshja e zhvilluar midis Kamzës dhe Kukësin përfundoi me rezultatin 0-1 ku shënuesi i golit të vetëm dhe që i dha fitoren skuadrës së tij ishte Kale në minutën e 5-të, rezultat që u ruajt deri në përfundimin e ndeshjes.

laci partizani 1

Shumë më i ndryshëm ishte rezultati i ndeshjes tjetër ku skuadra e Partizanit dhuroi një ndeshje me tre gola. Laçjanët u mundën me rezultatin 0-3 në shtëpinë e tyre. Ndeshja ishte me shifra të bardha deri në minutën e 50-ë kur Cardosso ndryshoi rezutatet për të vazhduar më tej me golin e Abdurramanit në të 85-ën dhe Progni në minutën e 88-ë.

Ndeshja e radhës për syperligë është ajo midis Flamurtarit dhe Skëndërbeyt që zhvillohet sot në orën 19:00.

Modifikuar më Hënë, 09 Prill 2018 16:42

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Juventus i ofron një mundësi të dytë yllit të Real Madridit

Sport

Juventus i ofron një mundësi të dytë yllit të Real Madridit

Zonja e Vjetër ende ka besim në Szczesny Por, Juventus i ka ofruar një mundësi të dytë portierit rebel të Real Madridit, Keylor Navas, sipas Corriere di Torino (via CalcioMercato). Navas i...

Numri i personave të zhdukur në Kaliforni nga zjarri shkon në 631

Globi

Numri i personave të zhdukur në Kaliforni nga zjarri shkon në 631

Numri i njerëzve që mungojnë në Kaliforninë veriore të përfshirë nga zjarret shkatërruese  ka arritur në më shumë se 600 persona dhe janë gjetur shtatë trupa të tjerë, sipas autoriteteve...

Si do të jetë moti ditën e sotme

Aktualitet

Si do të jetë moti ditën e sotme

Deri në mesdite vendi ynë paraqitet në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të shpeshta. Pasditja sjell zhvillim të vranësirave lokale në veri-verilindje duke lënë në ndikimin e motit të kthjellët dhe...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!