Kërkesa për pezullimin e vendimit të UEFA-s, Skënderbeu: Ja kur vendos CAS

Tuesday, 05 June 2018 20:49

Ditën e sotme pritej që CAS, Gjykata e Arbitrazhit Sportiv me seli në Lozanë, të merrte një vendim lidhur me kërkesën për pezullimin e dënimit të UEFA-s nga klubi i Skënderbeut lidhur me çështjen e pjesëmarrjes në kupat e Europës.

Përmes një reagimi në “facebook”, sipas vetë klubit korçar kjo pikëpyetje do të vazhdoj ende, pasi nuk ka një vendim të CAS, të paktën për ditën e sotme. Ai pritet të merret në ditët në vijim.

skenderbeu

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ja cilat janë ushqimet që nuk duhet të blini nëse kanë këto fjalë në etiketë

Aktualitet

Ja cilat janë ushqimet që nuk duhet të blini nëse kanë këto fjalë në etiketë

Kujdesi më i mirë për veten është të siguroheni nëse trupi juaj ushqehet siç duhet. Por për ta bërë këtë, ju duhet të dini se cilat ushqime të shmangni. Këta...

Trump: SHBA shqyrton rritjen e pranisë amerikane në Poloni

Globi

Trump: SHBA shqyrton rritjen e pranisë amerikane në Poloni

Presidenti Donald Trump tha të martën se po shqyrton me shumë seriozitet shtimin e pranisë së trupave amerikane në Poloni. Ai i bëri komentet në Shtëpinë e Bardhë, gjatë takimit me...

Vuçiq: Kemi përkrahjen e Kinës për Kosovën

Aktualitet

Vuçiq: Kemi përkrahjen e Kinës për Kosovën

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq sot në Pekin ka theksuar se Serbia e ka përkrahjen e plotë të Kinës lidhur me çështjen e Kosovës, transmeton Koha.net. “Ne përkrahim politikën e një...