Ronaldo dhe Griezmann qëndrojnë në skuadrat e tyre

Tuesday, 12 June 2018 17:11

Presidenti i La Liga Javier Tebas beson se Cristiano Ronaldo dhe Antoine Griezmann do të qëndrojnë në skuadrat respektive, pra në Real Madrid dhe Atletico.

Ylli i “galaktikëve” ngjalli dyshime për të ardhmen e tij në Mardid madje mediat portugeze raportuan se ai është i vendosur për largimin.

Ndërsa qëndrimi i Griezmann tek Atletiko mbetet e paqartë, pasi sulmuesi pritet të njoftojë nëse do të qëndrojë në klubin e Atletikos apo do të shkojë tek Barcelona, që ka interes për të.

Por presidenti Tebas pret që të dy futbollistët të mos ndryshojnë klub as këtë sezon. Në një radio spanjolle ai tha se nuk është i shqetësuar për këto lajme. Madje edhe nëse Ronaldo do të largohej nga Spanja, kjo do të ishte një mungesë e përballueshme pasi sipas tij La Liga është mbi të gjithë futbollistët.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vidhnin naftë nga kantierët e një firme gazsjellësi, 3 të arrestuar në Berat

Politikë

Vidhnin naftë nga kantierët e një firme gazsjellësi, 3 të arrestuar në Berat

Policia e Beratit ka vënë në pranga tre persona të cilët akuzohet se vidhnin naftë nga kantierët e një firme gazsjellësi. Finalizimi i operacionit të koduar "Gostencka" çoi në arrestimin e...

Meta pret në takim zv/kryeministrin kosovar, ja për çfarë diskutuan

Aktualitet

Meta pret në takim zv/kryeministrin kosovar, ja për çfarë diskutuan

Presidenti Ilir Meta ka pritur sot në një takim zëvendëskryeministrin e Kosovës, Enver Hoxhajn. Ka qenë vet Meta ai që ka postuar një foto nga takim me Hoxhajn, ndërsa shkruan se...

"Mjeshtër i Madh", dekorohet pas vdekjes rekordmeni i atletikës Sadik Demiraj

Aktualitet

"Mjeshtër i Madh", dekorohet pas vdekjes rekordmeni i atletikës Sadik Demiraj

Presidenti Ilir Meta ka dekoruar pas vdekjes me titullin “Mjeshtër i Madh” rekordmenin e atletikës Sadik Demiraj. Demiraj u vlerësua sot gjatë një ceremonie nga Meta për kontributin e njohur shumëvjeçar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!