Zyrtare/ Emërohet trajneri i ri i Real Madrid, ja kush e zëvendëson Zidan

Tuesday, 12 June 2018 17:18

Real Madrid ka zgjedhur sot zëvendësuesin e Zinedin Zidan i cili para pak ditësh dha dorëheqjen nga Reali i Madridit duke i befasuar të gjithë.

Në vend të francezit do të vendoset Julien Lopetegiu, i cili aktualisht është edhe drejtues i Spanjës e cila nis aventurën e saj në Botëror.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rrogozhina proteston!

Aktualitet

Rrogozhina proteston!

Nga Ferdinand Saraci 1. Heqja e taksës së qarkullimit dhe reflektimi i heqjes së saj në çmimin e naftës. Nuk mund të paguajmë një taksë që e ka humbur funksionin. Në një moment...

LAJMI I FUNDIT/ Arrestohet një nga të kërkuarit për masakrën në ish-Bllok

Aktualitet

LAJMI I FUNDIT/ Arrestohet një nga të kërkuarit për masakrën në ish-Bllok

Policia ka arritur të vërë në pranga një nga të kërkuarit e masakrës të ndodhur në zonën e ish-Bllokut, ku një person humbi jetën dhe 2 të tjerë u plagosën. Burime...

Durrësi si Parisi! Kundër çmimit të naftës dhe varfërisë ...

Aktualitet

Durrësi si Parisi! Kundër çmimit të naftës dhe varfërisë ...

Prej disa ditësh Shqipëria është e gjitha në protestë, kundër rritjes së taksave, varfërisë, çmimit të naftës, mungesës së drejtësisë, krimit dhe korrupsionit në vend. Qytetarët e Durrësit kanë dalë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!