Njihuni më rusen që do të hapë finalet e kupës së botës

E Enjte, 14 June 2018 11:53

Aida Garifullina është sopranoja e famshme ruse që do të këndojë në ceremoninë hapëse të Botërorit 2018. Ajo do të performojë së bashku me yllin britanik Robbie Williams.

Sopranoja përveçse e talentuar është edhe shumë e bukur. Ajo është 30- vjeç dhe ka një fëmijë me tenistin rus Marat Safin.

Më parë ajo është shprehur nëpërmjet një postimi në twitter së ndihet e entuziazmuar që do të performojë në Kupën e Botës 2018 përkrah Williams të cilin e ka pasur idhur që në moshë të hershme. /55news.al/

Modifikuar më Premte, 15 June 2018 09:01

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Presidenti i Maqedonisë: Korrigjimi i kufijve, pasoja zinxhir në Ballkan dhe më gjerë

Bota Shqiptare

Presidenti i Maqedonisë: Korrigjimi i kufijve, pasoja zinxhir në Ballkan dhe më gjerë

Presidenti i Maqedonisë, Gjorge Ivanov, i ka kundërshtuar idetë për ndryshim të kufijve dhe shkëmbim të popullatës në Ballkan, duke theksuar se kjo mund të ketë efekte negative zinxhirë ndaj...

Një zjarr në Irlandë zbulon një mesazh të Luftës së Dytë Botërore

Globi

Një zjarr në Irlandë zbulon një mesazh të Luftës së Dytë Botërore

Në County Wicklow, Irlandë ra zjarr dhe në terrenin e përfshirë nga flakët doli një mesazh i fshehur që i përkiste Luftës së Dytë Botërore. Bëhet fjalë për fjalën Eire...

FOTO/ Një tjetër çift i famshëm po shkon drejt altarit

Show-biz

FOTO/ Një tjetër çift i famshëm po shkon drejt altarit

Pas Sarës dhe Ledionit, një tjetër çift i famshëm po shkon drejt altarit. Prej kohësh Elita dhe Gjiko janë një ndër çiftet më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Edhe pse e...