Portieri i ri i Real Madrid vjen me ‘përforcime’, e dashura ‘çmend’ tifozët (foto)

Premte, 29 June 2018 20:53

Portieri më i ri i Real Madrid, Andriy Lunin, ka bërë më shumë bujë nga ç’pritej me kalimin në kryeqytetin spanjoll, por jo kjo jo vetëm prej meritës së tij.

19-vjeçari është në një lidhje me bukuroshen Anastasia Tamazova e cila menjëherë ka entuziazmuar tifozët e klubit.

Pas transferimit të Lunin në Madrid numri i ndjekësve në rrjetet sociale të Anastasia-s është rritur si me magji duke kaluar 6 mijë të tillë.

Lunin shihet si një talent nga ekipet e mëdha dhe shumë shpejt mund të jetë një ndër portierët më të mirë në botë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Politikë

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka komentuar arrestimet e bujshme të dy ish-deputetëve socialistë Arben Çuko dhe Arben Ndoka. Sipas tij arrestimet tregojnë atë që opozita e ka thënë...

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Globi

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Një nxënës i ka vënë pistoletën në kokë mësueses së tij në mënyrë që ajo t’i hiqte mungesën. Pamjet janë xhiruar në një shkollë të mesme në Creteil të Francës. Edhe...

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Aktualitet

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Këto ditë vjeshte pa reshje shiu kanë dhënë alarmin në Lumin Buna. Uji është tërhequr dhe lumi i ngjan një moçali. Banorët, por edhe ekspertët e mjedisin thonë se gjendja është...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!