Ja urimi i Granit Xhakës për ditëlindjen e bashkëshortes

Saturday, 31 Mars 2018 12:42

Bashkëshortja e futbollistit shqiptar Granit Xhaka, Leonita Lekaj ka një arsye më tepër për të festuar gjatë ditës së sotme. Bukuroshja shqiptare ditën e sotme ka mbushur plot 26 vjet, por mesazhi i Granitit duket se është një arsye më shumë për t’u ndjerë mirë.

Përveç urime të familjarëve dhe miqve, nuk kishte sesi të mungonte  edhe përgëzimi i të shoqit, Granit Xhakës. Futbollisti i Arsenalit ka përzgjedhur fjalët më të bukura për gruan e tij, të cilën e quan edhe “Bebilino”.

Postimi i Granit Xhakës:
Gëzuar ditëlindjen zemra ime. U bëfsh edhe 100 vjeç.
Zemër ti më dhe gjithçka që më mungonte, ti më qëndron pranë në çdo moment, fjalët janë të pakta për ty, por dije që të dua shummm shummm.
Kjo ditë zemër është një ditë shumë speciale jo vetëm për ty, por edhe për mua. Ti je gjithçka për mua. Faleminderit Zot që më bekove me një njeri si ti.
Të dua shumë bukuroshja ime dhe ishalla o Zot jemi përjetë bashkë.
Të uroj me shpirt çdo të mirë në këtë botë.
Të premtoj që gjithonë do jem pranë teje, si në të mirë, ashtu edhe në të keq.
Gëzuar ditëlindjen ëngjëlli im!
Te duaaaaaaaa pafund Bebbillino jem

Modifikuar më Diel, 01 Prill 2018 11:48

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shtrenjtohen sërish apartamentet në Tiranë, rritja varion nga 20-30%

Aktualitet

Shtrenjtohen sërish apartamentet në Tiranë, rritja varion nga 20-30%

Çmimet e apartamenteve në Tiranë po shtrenjtohen sërish me 15 deri në 30%, sipas një vëzhgimi të fundit që bëri Monitor në tregun e pasurive të paluajtshme në kryeqytet. Në Komunën...

Lista/ Shtetet që nuk lejohet të “fluturojnë” në SHBA

Globi

Lista/ Shtetet që nuk lejohet të “fluturojnë” në SHBA

Vitet e fundit udhëtimet nga ajri janë preferuar gjithnjë e më shumë duke pësuar një rritje të konsiderueshme në mbarë botën. Më shumë se katër miliardë njerëz udhëtuan nga ajri...

Greqia e katërta për tatimin mbi pronën në BE,  rënie të thellë në investime

Globi

Greqia e katërta për tatimin mbi pronën në BE,  rënie të thellë në investime

Greqia mban vendin e katërt në BE në lidhje me tatimin më lartë të pronës, sipas një studimi të kryer nga Fondacioni për Hulumtime Ekonomike dhe Industriale, ose IOBE. Studimi gjithashtu...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!