VIDEO/ Shikoni gjestin e paparë të qeverisë kroate pas kalimit në finale

E Enjte, 12 July 2018 16:54

Pas fitores dhe kualifikimit të Kroacisë në finale, ditën e sotme kryeministri dhe ministrat e qeverisë janë paraqitur në mbledhjen e kabinetit qeveritar me bluza të ekipit të tyre kombëtar të futbollit. 

Një komb me popullsinë më të vogël ka bërë hapa të mëdha në këtë Botëror. Të dielën, Francë-Kroaci, do të përballen për titullin kampion të botës.

Modifikuar më E Enjte, 12 July 2018 16:56

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shokues, një grua hidhet nga kati i 8 i pallati, ja ku

Aktualitet

Shokues, një grua hidhet nga kati i 8 i pallati, ja ku

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, vetëm pak minuta më parë. Një grua është hedhur nga kati i 8 i një pallati. Deri tani nuk dihen motivet e ngjarjes...

Çmenduria/ Sa kushton një kokërr vezë në Dhërmi, ja fatura

Aktualitet

Çmenduria/ Sa kushton një kokërr vezë në Dhërmi, ja fatura

Jemi në kohën kur i çmenduri i ka çmendur të gjithë. I Çmenduri i Tiranës rrit taksat dhe tarifat sipas qejfit për t’u vjedhur me koncesionarët e vet dhe të...

I nisi burrit foto hot nga hoteli, por pas saj çifti u nda për këtë arsye

Lifestyle

I nisi burrit foto hot nga hoteli, por pas saj çifti u nda për këtë arsye

Duke u përgatitur të shkonte në shtrat, një grua i dërgon burrit disa foto me SMS, por nuk e dinte se ai do shikonte një detaj që do ta bënte...