A do të prishet marrëdhënia e Modric me Realin pas kontakteve me Inter?

Tuesday, 07 August 2018 16:30

Bisedimet që duan të dërgojnë Luka Modric tek ekipi italian i  Inter janë kthyer në një telenovelë në këtë merkato vere.

Sipas mediave spanjolle më në krye “Marca” ka zemëruar drejtuesit e “Los Blancos” me dy agjentët e Modric, Vlado Lemic dhe Predrag Mijatovic .

Duke iu referuar këtyre burimeve Reali do të marrë një vendim drastik ndaj kroatit, që nëse dështon për tu transferuar në “Guissepe Meaza” nuk do të përfitojë zgjatje kontrate në “Santiago Bernabeu”. Situatë me dy tefa për Luka Modric që nga dita në ditë sa vjen dhe po afrohet me Interin dhe po largohet me klubin ku ka fituar gjithçka.

Megjithatë, Modric pritet të takojë Presidentin Florentino Perez në ditët në vijim, ku do të bëhet e qartë nëse ai me të vërtetë mund të largohet.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dëmet e përmbytjeve, Gjirokastra përgatitet për dimrin

Politikë

Dëmet e përmbytjeve, Gjirokastra përgatitet për dimrin

Plot 20 njësi administrative kërkuan ndihmë për shkak të rrugëve të bllokuara, urave të shembura, banesave të përmbytura, lagjeve të pushtuara nga zhavorri i përrenjve dhe zona të tëra të...

Ngacmime seksuale te Medreseja, nisin hetimet

Bota Shqiptare

Ngacmime seksuale te Medreseja, nisin hetimet

Prokuroria Themelore në Prishtinë pritet që shumë shpejt të nisë hetimet lidhur me akuzat se në Medresenë “Alauddin” ka pasur ngacmime seksuale ndaj nxënëseve. Lajmin për Radion Evropa e Lirë e...

Dhëmbi i rënë në ëndërr, nuk ka atë shpjegim që ne i kemi dhënë gjatë gjithë kësaj kohe

Shëndeti

Dhëmbi i rënë në ëndërr, nuk ka atë shpjegim që ne i kemi dhënë gjatë gjithë kësaj kohe

Gjithmonë pasi kemi parë një ëndërr, ua tregojmë personave më të afërt që na rrethojnë për të mësuar kuptimin e tyre. Ëndrrat duhet t’i tregoni në mëngjes, ose më pas mbajini...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!