Itali-Shqipëri/ Del data kur mund t’i blini biletat dhe sa kushtojnë

Tuesday, 07 August 2018 18:05

Miqësorja Itali-Shqipëri do të mbahet më 11 shtator në Cagliari, në stadiumin e “Sardegna Arena në orën 18:30, ndërkaq për të gjithë të interesuarit që duan ta ndjekin këtë ndeshje live mund të blejnë biletat e ndeshjes që nga e enjta e 9 gushtit, shkruajnë mediat italiane.

Çmimet e biletave variojnë nga 14 dhe 5 euro në varësi të pozicionit në stadium. Biletat do të jenë në shitje për publikun në kioska nisur nga ora 10 e 9 gushtit ose në faqet në internet  vivoazzurro.it e www.ticketone.it.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Mbani dritaret e pastra dhe perdet e hapura që të mos sëmureni

Lifestyle

Mbani dritaret e pastra dhe perdet e hapura që të mos sëmureni

Është një strategji e thjeshtë për të ruajtur shëndetin. Studime të reja kanë treguar se lejimi i dritës së diellit në dhomë përmes dritareve eliminon bakteret që jetojnë në pluhur. Studiuesit...

Gjykata lë në burg Stresin/ Prindërit: Arrestim për hakmarrje

Aktualitet

Gjykata lë në burg Stresin/ Prindërit: Arrestim për hakmarrje

Gjykata ka dhënë masën e arrestit me burg për Arkimend Lushaj të njohur ndryshe si Stresi. Avokati i tij e ka quajtur të paligjshëm këtë vendim. Kujtojmë se Stresi u arrestua...

Pas vrasjes në Bllok dhe shpalljes në kërkim, reagon për herë të parë Elvana Gjata (VIDEO)

Show-biz

Pas vrasjes në Bllok dhe shpalljes në kërkim, reagon për herë të parë Elvana Gjata (VIDEO)

Kanë kaluar disa ditë nga ngjarja që tronditi kryeqytetin, ku mbeti i vrarë një person dhe u plagosën dy të tjerë, ndërsa  u shpallën në kërkim tre persona, mes tyre...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!