“Bëmë baba të të ngjaj”/ Djali i Ronaldos nënshkruan me klubin e madh europian

Tuesday, 28 August 2018 13:31

Ronaldo Junior dëshiron t’i ndjekë hapat e babait të tij pasi së fundmi i është bashkuar skuadrës të së rinjve të Juventusit, shkruan “Sportmediaset”.

Djali i Ronaldos ka nënshkruar me Juventusin dhe tashmë do të stërvitet me skuadrën e grupmoshave, U-9 në Vinovo.

Ronaldo ka bërë një lëvizje senzacionale nga Real Madridi drejt Juventusit këtë verë në një marrëveshje me vlerë 100 milionë euro.

 maxresdefault

Modifikuar më Tuesday, 28 August 2018 13:36

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shqipëria kërkon një vend në Këshillin e Sigurimit të OKB-ës

Globi

Shqipëria kërkon një vend në Këshillin e Sigurimit të OKB-ës

Shqipëria synon të zërë një nga vendet si anëtar jo i përhershëm në Këshillin e Sigurimit të Kombëve të Bashkuara. Këtë e bëri të ditur sot ministri i Jashtëm shqiptar...

400 familje pa drita e ujë në Lezhë, ja arsyeja

Aktualitet

400 familje pa drita e ujë në Lezhë, ja arsyeja

Më shumë se 400 familje janë lënë pa energji elektrike dhe pa ujë të pijshëm në Lezhë. Shkak për këtë janë bërë dy transformatorë, të cilët  kanë marrë flakë në fshatrat...

Presidenti Trump mban fjalim në Kombet e Bashkuara, kritikon ashpër Iranin

Globi

Presidenti Trump mban fjalim në Kombet e Bashkuara, kritikon ashpër Iranin

Presidenti amerikan Donald Trump, kritikoi ashpër Iranin në fjalimin e tij në Kombet e Bashkuara, duke ripërsëritur se vendimi i tij për t’u tërhequr nga marrëveshja ndërkombëtare për Iranin, ishte...