Live/ Shorti i grupeve të Champions League

E Enjte, 30 August 2018 17:56

Adhuruesit e futbollit në të gjithë botën sot do të mbajnë frymën pasi në orën 18:00 do të hidhet shorti i “Champions League”, kompeticionit më të rëndësishëm për klube në Europë që sezonin e kaluar dhuroi pafund emocione.

vazot

Pazëlli u plotësua mbrëmë përfundimisht dhe sot 32 skuadra janë gati të mësojnë kundërshtarët. Pritet një short me mjaft surpriza, ku Interi, skuadra italiane që kthehet pas 7 vitesh, me shumë mundësi do të jetë në grupin e ‘ferrit’, pasi bën pjesën ne vazon e katërt.

Modifikuar më E Enjte, 30 August 2018 18:04

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dy vajza ndërrohen në maternitet, fati i njërës doli i tmerrshëm

Globi

Dy vajza ndërrohen në maternitet, fati i njërës doli i tmerrshëm

Kjo është ajo që ka marrë nga jeta një vajzë e cila në fakt fatin duhet ta kishte ndryshe, sepse plot 30 vjet më parë, e ndërruan në maternitet duke...

Tre ditë para ndeshjes, një tjetër futbollist braktis Kombëtaren

Sport

Tre ditë para ndeshjes, një tjetër futbollist braktis Kombëtaren

Ditën e sotme një tjetër futbollist ka vendosur që të largohet nga grumbullimi i Kombëtares për ndeshjet kundër Skocisë dhe Uellsit. Emir Lenjani ka braktisur përfundimisht grumbullimin e kombëtares, pasi...

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina kthehet përmbys

Aktualitet

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina kthehet përmbys

Mesditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës ka ndodhur një aksident ku një makinë është përplasur me një triçikël. Nga pamjet dallohet se vetura është kthyer përmbys, por për fat të mirë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!