U hodh shorti për Europa League/ Me fat Milan e Arsenal, Lazio e Tares në vështirësi

Premte, 31 August 2018 13:47

Është hedhur në Monte Carlo shorti i grupeve të Europa League.

Group A
Bayer Leverkusen
Ludogorets
FC Zurich
AEK Larnaca

Group B
Red Bull Salzburg
Celtic
RB Leipzig
Rosenborg

Group C
Zenit St Petersburg
FC Copenhagen
Bordeaux
Slavia Prague

Group D
Anderlecht
Fenerbache
Dinamo Zagreb
Spartak Trnava

Group E
Arsenal
Sporting
Qarabag
FC Vorskla

Group F
Olympiakos
Milan
Real Betis
Dudelange

Group G
Villarreal
Rapid Vienna
Spartak Moscow
Rangers

Group H
Lazio
Marseille
Frankfurt
Apollon Limassol

Group I
Besiktas
Genk
Malmo
Sarpsborg

Group J
Sevilla
Krasnodar
Standard Liege
Akhisharspor

Group K
Dynamo Kiev
FC Astana
Rennes
Jablonec

Group L
Chelsea
PAOK
BATE Borisov
Vidi FC

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gruevski i kishte zbrazur llogaritë bankare qysh në shtator

Globi

Gruevski i kishte zbrazur llogaritë bankare qysh në shtator

Ish-kryeministri Nikolla Gruevski qysh në shtator, kur mbajti një konferencë për shtyp në Kuvend dhe akuzonte pushtetin duke thënë se është viktimë e persekutimit politik, kishte tërhequr të gjitha paratë...

Doli te Arian Çani me si ‘magjistar’ që shëron xhindët, nuk ua merr mendja se çfarë i gjeti policia në shtëpi

Bota Shqiptare

Doli te Arian Çani me si ‘magjistar’ që shëron xhindët, nuk ua merr mendja se çfarë i gjeti policia në shtëpi

Hysri Peqanit, i njohur si “Burdushi”, mjek popullor që pretendon se shëron shumë sëmundje, e ka pisk punën me policinë. Gjatë një kontrolli në banesën e tij është gjetur një...

Behuni gati për më të keqen, ja kur do te ulen drastikisht temperaturat

Aktualitet

Behuni gati për më të keqen, ja kur do te ulen drastikisht temperaturat

Ditën e sotme ka rënë bora e parë në Dardhë të Korçës. Temperaturat kanë nisur të ulen ndjeshëm dhe kjo ndjehet kryesisht në orët e para të mëngjesit dhe ato të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!