Real gjen zëvendësuesin e Ronaldos, ja kush do jetë nr 7

Premte, 31 August 2018 14:38

Mariano Diaz është prezantuar si futbollist i ri i Real Madridit.

Nën shoqërinë e presidentit të klubit, Florentino Perez, sulmuesi i rikthyer në klub nga Olympique Marseille, u shpreh i lumtur që ndodhet në “Santiago Bernabeu”.

Por, tifozët kanë mbetur të befasuar nga vendimi i klubit që i dhuroi fanellën e famshme me numrin 7.

Pas largimit të Cristiano Ronaldos në Juventus, tashmw numrin 7 do ta mbajw Mario Diaz.

auto_Capture-1231535718314.jpg

Modifikuar më Premte, 31 August 2018 14:41

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Inskenoi vetëvrasjen për vëmendjen e ish të dashurës... shqiptarit i shkon keq “teatri”

Aktualitet

Inskenoi vetëvrasjen për vëmendjen e ish të dashurës... shqiptarit i shkon keq “teatri”

Një 39 vjeçar shqiptar ka inskenuar vetëvrasjen e tij në mënyrë që të tërheqë vëmendjen e ish të dashurës italiane, por jo gjithçka ka shkuar sipas planit.Media lokale bën me...

Nuk hap dyert për nxënësit, Bashkia Elbasan e jep me qira shkollën e Bradasheshit

Aktualitet

Nuk hap dyert për nxënësit, Bashkia Elbasan e jep me qira shkollën e Bradasheshit

Shkolla e mesme “Katundi i Ri” në Bradashesh të Elbasanit është ndërtuar në vitin 2013 me një investim të qeverisë shqiptare që kap vlerën 1.6 milionë lekë. Nga ajo kohë...

Aksident në Llogara, autobusi me 50 turistë çekë del nga rruga

Aktualitet

Aksident në Llogara, autobusi me 50 turistë çekë del nga rruga

Një autobus me turistë çekë është aksidentuar në zonën e Llogarasë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të marte, ku autobusi me 50 turistë u doli nga rruga dhe u përplas...