Pak para mbylljes së merkatos, Flamurtari rikthen ‘bishën’ në shtëpi

Premte, 31 August 2018 16:41

Jemi në orët e fundit të merkatos dhe Flamurtari në pamundësi për të firmosur me një sulmues që bind ka kthyer në Vlorë brazilianin Danilo Alves.

“Bomberi” u largua me konsensus në fund të sezonit të kaluar duke shkruar që Flamurtari do të jetë gjithmonë shtëpia e tij. Nuk kaluan më shumë se disa muaj dhe palët janë ribashkuar sërish.

Ekipi i Ilir Dajës është me pretendime të mëdha këtë sezon dhe duket se sulmuesi ishte i fundit në pazëllin fitues. Kujtojmë që në dy ndeshjet e para skuadra vlonjate ka marrë 4 pikë.

fla

Modifikuar më Premte, 31 August 2018 16:46

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nga borxhet te dhuratat/ Shkarkohet kryetarja e gjykatës së Apelit në Vlorë Alma Liçaj

Aktualitet

Nga borxhet te dhuratat/ Shkarkohet kryetarja e gjykatës së Apelit në Vlorë Alma Liçaj

Komisioni i Pavarur i Kulaifikimit vendosi shkarkimin nga detyra të Alama Liçaj, kryetare e Gjykatës së Apelit Vlorë. Kryetarja e Gjykatës së Apelit të Vlorës, Alma Liçaj u akuzua për fshehje...

Iu gjet drogë në makinë, kush është 34-vjeçari që humbi jetën në aksident (FOTO)

Aktualitet

Iu gjet drogë në makinë, kush është 34-vjeçari që humbi jetën në aksident (FOTO)

Një automjet i ngarkuar me drogë është aksidentuar në Lezhë dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës, në rrugën rurale që lidh fshatin Kaçinar...

Sonila Meço i rikthehet ekranit, ja ekrani që ka zgjedhur

Aktualitet

Sonila Meço i rikthehet ekranit, ja ekrani që ka zgjedhur

Gazetarja Sonila Meço rikthehet përfundimisht në ekran pas një periudhe të gjatë tërheqjeje nga televizioni por kurrsesi nga profesioni i saj dhe kontakti me publikun. Meço është bërë zyrtarisht pjesë e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!