Keidi Bare ikën nga Atletico, gjen skuadër të re

Premte, 31 August 2018 18:24

Është një prej mesfushorëve me premtues të kuqezinjve tanë. Kejdi Bare tanimë do të ketë një ekip të ri ku do të shpalosë vlerat e tija.  Në orët e fundit të merkatos në La Liga, kapiteni i Shpresave të Shqipërisë ka ndryshuar skuadër.

Bare, i cili është rritur në akademinë e “Los Colchoneros” është transferuar tek Club Atletico Malagueno (filial i Malagas), në Segunda Divizion B.

Bare ka debutuar me ekipin e parë të Atleticos së Madritit nën urdhrat e Simeones në janar të 2017-ës, në Kupën e Mbretit kundër UD Las Palmas në “Vicente Calderon”.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Show-biz

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Këngëtarja Enca Haxhia shfaqet gjithnjë mjaft ekstravagante në postimet e saj në rrjete sociale. Këtë herë e shohim me një paruke të kuqe e veshur në mënyrë tejet provokuese. E veshur...

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Politikë

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Përfaqësuesit e PS-së mungojnë në emisionin ‘Opinion’, Mima: Do kisha preferuar t’i kisha përballë Tema e mbrëmjes së sotme në emisionin ‘Opinion’ është propozimi i bërë nga Partia Demokratike sa i...

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Aktualitet

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Safet Bajri përplas qeverinë shqiptare me atë të Belgjikës. Sipas asaj që zbulojnë mediat belge, autoritetet shqiptare kanë shprehur pakënaqësi që Belgjikës i janë dashur 5 muaj për të dorëzuar...