Milan-Roma, formacionet zyrtare, gjithçka gati në “San Siro”

Premte, 31 August 2018 20:41

Milani dhe Roma do të përplasin “brirët” në ndeshjen më të rëndësishme të kësaj jave në Serie A. Dy gjigantët italianë ngrenë siparin e javës së tretë dhe golat nuk priten të mungojnë në këtë takim.

Si Gatuzo, ashtu dhe Di Françesko, kanë hedhu në fushë formacionet e tyre më të mira, duke mos i kursyer titullarët.

Dy lojtarët për tu ndjekur janë padiskutim Higuain dhe Xheko, që garantojnë gola.

milan 4

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Mori karton të kuq, Ronaldo rrezikon të mos luajë në...

Sport

Mori karton të kuq, Ronaldo rrezikon të mos luajë në...

Mbrëmjen e djeshme, skuadra e Juventusit luajti ndeshjen e parë në Ligën e Kampionëve ndaj Valencias, ku arriti të fitonte me rezultatin 2-1. Por përveç fitores, ajo që bëri më shumë...

I zhdukuri që po kërkohej nga policia kthehet papritur në shtëpi

Aktualitet

I zhdukuri që po kërkohej nga policia kthehet papritur në shtëpi

Javën e kaluar një i ri 24-vjeçar nga fshati Trepçë i Mitrovicës, kishte dalë nga shtëpia dhe nuk ishte kthyer. Familjarët e kishin raportuar të zhdukur në polici ndërsa më...

Nuk e pranoi si të dashurin e vajzës dhe e goditi me thikë, vdes 38-vjeçari

Politikë

Nuk e pranoi si të dashurin e vajzës dhe e goditi me thikë, vdes 38-vjeçari

Shtetasi Olsi Lelo, 38 vjeç, ka ndërruar jetë në spitalin e Tiranës pasi u plagos dje në zonën e Unazës së Re. Gjatë ditës së djeshme Rezmi Caushaj plagosi me thikë...