Skënderbeu-Laçi, mbyllet barazim në një stadium bosh

Premte, 31 August 2018 22:10

Skënderbeu dhe Laçi kanë ndarë pikët sot në ndeshjen e luajtur në stadiumin e Korçës, të boshatisur nga tifozët pas vendimit të dhënë nga Disiplina e FSHF-së.

Java e tretë e Kategorisë Superiore u hap me barazimin 1-1 në stadiumin e Korçës mes Skënderbeut dhe Laçit, një përballje në të cilën kampionët në fuqi morën vetëm 1 pikë. 90 minutëshi i zhvilluar në një impiant pa tifozë për shkak të dënimit të fushës nga komisioni i Disiplinës, ishte gjithsesi në një nivel të lartë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Qyteti kanadez refuzon të organizojë Lojrat Olimpike Dimërore 2026

Globi

Qyteti kanadez refuzon të organizojë Lojrat Olimpike Dimërore 2026

Banorët e qytetit kanadez Calgary kanë votuar me forcë kundër ofertës për të organizuar Lojërat Olimpike Dimërore 2026. Më shumë se 56% e votuesve e hodhën poshtë idenë në mes të...

Qumësht e djathë i rrezikshëm, AKU përmbys markatën e Elbasanit

Aktualitet

Qumësht e djathë i rrezikshëm, AKU përmbys markatën e Elbasanit

AKU në qytetin e Elbasanit ka ushtruar kontroll në tregun e hapur , në markatë, ku ka konstatuar disa subjekte që tregtonin produktet ushqimore me origjinë shtazore, pa asnjë  dokumentacion...

Balliu: Fuqia e kauzës së protestuesve, më e madhe se presioni i Ramës dhe Veliajt

Aktualitet

Balliu: Fuqia e kauzës së protestuesve, më e madhe se presioni i Ramës dhe Veliajt

Deputeti i PD-së, Klevis Balliu ishte ditën e sotme në Komisariatin 6, pas arrestimeve nga ana e Policisë së Shtetit të protestuesve të Unazës së Re. Deputeti Balliu, u shpreh se...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!