FOTO/ Publikohet lista e Kombëtares, ja të gjithë të grumbulluarit

Saturday, 01 September 2018 12:24

Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Kristian Panuçi, ka bërë publike listën e përfaqësueses, për dy ndeshjet e Ligës së Kombeve, ndaj Izraelit dhe Skocisë, përkatësisht në datat 7 dhe 10 shtator.

Bie në sy, siç e ka paralajmëruar edhe “Panorama Sport” ditë më parë, rikthimi i gardës së vjetër, me në krye kapitenin Agolli, dhe më pas Ergys Kaçe, Jahmir Hykën nga Amerika, si edhe Migjen Bashën, tashmë transferuar në Greqi.

gr

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Basketboll, Tirana tërhiqet nga Liga Ballkanike, ja arsyeja skandaloze

Sport

Basketboll, Tirana tërhiqet nga Liga Ballkanike, ja arsyeja skandaloze

Liga Ballkanike e Basketbollit është një mundësi shumë e mirë për ekipet shqiptare për të treguar vlerat e tyre. Këtë mundësi e ka Tirana por ekipi bardheblu ka vendosur që...

Zari i Taulantit në Bashki dhe nëpunësit e tij në sulm frontal ndaj PD në Librazhd

Politikë

Zari i Taulantit në Bashki dhe nëpunësit e tij në sulm frontal ndaj PD në Librazhd

Kryetari i Bashksië së Librazhdit, Kastriot Gurra është hedhur në sulm frontal ndaj kreut të PD, Bujar Vreto duke angazhuar edhe punonjësit e institucionit që ai drejton të bëjnë propagandë...

Akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, 22 të arrestuar në Kosovë

Aktualitet

Akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, 22 të arrestuar në Kosovë

Policia e Kosovës ka ndërmarrë një operacion në Prishtinë dhe Gjakovë, ndërsa ka arrestuar 22 persona pasi akuzohen për shfrytëzim prostitucioni. Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me...