Pellegrini nuk e rrezikon shkarkimin

Hënë, 03 September 2018 09:23

West Hami nuk ka fituar ende në katër ndeshjet e Premierligës.

Trajneri Manuel Pellegrini nuk është në rrezik për t’u shkarkuar nga skuadra londineze edhe pse nuk ka arritur të shënojë fitore në këto katër ndeshje të fillimit të stinorit.

Pellegrini i ka bërë disa transferime gjatë verës, mirëpo ende nuk ka sjellë fitore, me humbjen e fundit që e pësoi nga Wolverhamptoni.

Skuadra e tij është brohoritur nga tifozët pas humbjes, edhe pse në Tetor e pret një kalendar i vështirë, mirëpo drejtuesit e klubit nuk e kanë ndërmend që ta shkarkojnë Pellegrinin.

Modifikuar më Hënë, 03 September 2018 12:19

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vasili: Gjynah se nuk ke as moshë për të larë gjithë këto turpe!

Politikë

Vasili: Gjynah se nuk ke as moshë për të larë gjithë këto turpe!

NGA PETRIT VASILI Gramoz Ruçi zgjodhi te jete njesh me hajdutet e teatrit..... Kryetari i Kuvendit kishte nje shans te fundit per tu distancuar nga hajdutet e teatrit. Sot ai hodhi poshte...

Zbulimi i shtatoreve të Fehmi dhe Xhevë Lladrovci, merr pjesë edhe Presidenti Meta

Politikë

Zbulimi i shtatoreve të Fehmi dhe Xhevë Lladrovci, merr pjesë edhe Presidenti Meta

Në 20 vjetorin e rënies, në Drenas po mbahet manifestimi kushtuar dëshmorëve të kombit Fehmi Lladrovci dhe heroinës Xhevë Krasniqi-Lladrovci. Gjatë manifestimit përkujtimor, do të zbulohen shtatoret e dy heronjve të...

Shiste drogë në afërsi të shkollave, arrestohet 46 vjeçari i dënuar për vrasje

Aktualitet

Shiste drogë në afërsi të shkollave, arrestohet 46 vjeçari i dënuar për vrasje

Policia e Durrësit finalizoi operacionin e koduar "Fusha e Rërës" duke vënë në pranga 46 vjecarin Ardian Llana. Në kuadër të masave për rritjen e parametrave të sigurisë në shkolla,  parandalimit...