Skënderbeu krijon Akademinë e Futbollit, kërkon trajner dhe...

Tuesday, 04 September 2018 13:18

Klubi i Skënderbeut ka filluar krijimin e një Akademie të re. Përmes një postimi në profilin zyrtar në "facebook", ekipi korçar ka njoftuar të gjithë të rinjtë të motivuar që duan të jenë pjesë e bardhëkuqëve që të aplikojnë për t'u bërë pjesë e projektit të kampionëve në fuqi të Shqipërisë.

Ndër të tjera, klubi ka shpallur vende vakante për trajnerë, doktor, fizioterapist, psikolog dhe mësues të edukimit fizik.

sk

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ulet numri i studentëve shqiptarë në Itali, rritet në Turqi

Aktualitet

Ulet numri i studentëve shqiptarë në Itali, rritet në Turqi

Universitetet europiane janë të njohura për traditën e tyre në mësim dhënie. Në renditjet ndërkombëtare ato renditen në të shumtën e rasteve në krye të klasifikimit për sa i përket...

Shqipëria me karburantin më të shtrenjtë në Europë, në raport me të ardhurat për frymë

Aktualitet

Shqipëria me karburantin më të shtrenjtë në Europë, në raport me të ardhurat për frymë

Shqiptarëve u duhen mesatarisht 10.3% të të ardhurave ditore për të blerë një litër benzinë, duke e renditur në këtë mënyrë në shtetin europian që ka karburantin më të shtrenjtë...

Seleksionimet e moshave, njihuni me datat dhe vendet përkatëse

Sport

Seleksionimet e moshave, njihuni me datat dhe vendet përkatëse

Zbulohet programi i FSHF-së për seleksionimin e lojtarëve të rinj në vendin tonë, por edhe në Greqi, Itali dhe Zvicër, që janë shtetet me më shumë fëmijë me orgjinë shqiptare...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!