S’ka pushim për Skënderbeun, Shehi...

E mërkurë, 05 September 2018 16:38

Ndonëse Skënderbeu nuk është pjesë e kampionateve ndërkombëtare këtë sezon, Shehi nuk i lë djemtë të pushojnë.

Klubi korçar ka programuar një test në dispozicion të trajnerit Orges Shehi dhe stafit teknik për të mbajtur lojtarët në ritëm.

Për këtë ekip është siguruar një ndeshje miqësore me Pobeda Prilep nga Maqedonia. Takim i cili do të zhvillohet pasditen e nesërme në orën 17:30 në stadiumin "Skënderbeu". Njoftimin e ka bërë vetë klubi në faqen zyrtare në "Facebook". Pas projektit për ndërtimin e Akademisë së Futbollit për të rinjtë, drejtuesit e klubit kampion janë gati për të ngritur projektet e reja.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shqipëri-Skoci, Policia masa të rrepta për ndeshjen, ja rrugët që do të bllokohen në Shkodër

Aktualitet

Shqipëri-Skoci, Policia masa të rrepta për ndeshjen, ja rrugët që do të bllokohen në Shkodër

Policia e Shkodrës ka marrë masa të ashpra para përballjes mes Shqipërisë dhe Skocisë e vlefshme për Ligën e Kombeve. Takimi do të luhet ditën e shtunë në orën 20:45 në...

Gruevski i kishte zbrazur llogaritë bankare qysh në shtator

Globi

Gruevski i kishte zbrazur llogaritë bankare qysh në shtator

Ish-kryeministri Nikolla Gruevski qysh në shtator, kur mbajti një konferencë për shtyp në Kuvend dhe akuzonte pushtetin duke thënë se është viktimë e persekutimit politik, kishte tërhequr të gjitha paratë...

Doli te Arian Çani me si ‘magjistar’ që shëron xhindët, nuk ua merr mendja se çfarë i gjeti policia në shtëpi

Bota Shqiptare

Doli te Arian Çani me si ‘magjistar’ që shëron xhindët, nuk ua merr mendja se çfarë i gjeti policia në shtëpi

Hysri Peqanit, i njohur si “Burdushi”, mjek popullor që pretendon se shëron shumë sëmundje, e ka pisk punën me policinë. Gjatë një kontrolli në banesën e tij është gjetur një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!