Beckhami e dëshiron Ronaldon te klubi i tij

Premte, 07 September 2018 08:52

David Beckham është duke shpresuar që ta marrë Cristiano Ronaldon te Inter Miami, atëherë kur klubi to të futet në ligën amerikane, MLS, shkruan Daily Mail.

Klubi i David Beckhamit, do të futet në MLS në vitin 2020, dhe ish-lojtari i Manchester Unitedit është duke planifikuar që të bëjë transferime të rëndësishme për t’i dhuruar vëmendje klubit të tij të ri.

Ylli portugez, i cili do të jetë 35-vjeçar në vitin 2020 dhe do ta ketë një vit kontratë të mbetur me Juventusin, është primari kryesor i Beckhamit.

Beckhami kishte luajtur për pesë sezone në Amerikë, për klubin LA Galaxy, dhe gjatë kësaj kohe e kishte fituar dy herë MLS Cup. Ndërsa, në vitin 2013, ai u largua për t’iu bashkuar skuadrës së PSG-së, klub ky në të cilin edhe u pensionua. 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Frashëri tradhëtar? Plasari: Ka mbaruar koha kur historia censurohej

Aktualitet

Frashëri tradhëtar? Plasari: Ka mbaruar koha kur historia censurohej

Studiuesi Aurel Plasari të mërkurën foli në lidhje me figurën e Mid’hat Frashërit dhe rolin e tij në Kongresin e Manastirit. Plasari u ndal tek ky moment i artë i historisë...

Spanja bën hapa para në njohjen e Kosovës

Aktualitet

Spanja bën hapa para në njohjen e Kosovës

Spanja do të lejojë atletët kosovarë të përdorin simbolet kombëtare, në një kompeticion të organizuar në shtetin iberik, edhe pse Madridi nuk e njeh ende pavarësinë e shtetit ballkanik. Kjo...

Leskaj: Më shumë transparencë në spitale

Aktualitet

Leskaj: Më shumë transparencë në spitale

Kontrolli i Lartë i Shtetit rendit katër flamuj të kuq përsa i përket nivelit të shërbimit shëndetësor në Shqipëri. Për të trajtuar më mirë ankesat duhet të ketë më shumë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!