Pogba i drejtpërdrejtë: Po përpiqem të bëj punën time

Premte, 07 September 2018 16:16

Pavarësisht problemeve me trajnerin e tij, Jose Mourinhon, mesfushori francez Paul Pogba i ka mbyllur derën një largimi të mundshëm nga Manchester United. Në një intervistë për mediat franceze, Pogba është shprehur se e ardhmja e tij nuk vendoset në mënyrë të drejtëpërdrejtë nga ai.

"Nuk jam unë që flas. Po përpiqem të punoj fort që të arrij formën fizike. Erdha i lodhur disi nga Kupa e Botës dhe po përpiqem të arrijë formën sa më shpejt të jetë e mundur. Unë vetëm po përpiqem të bëj punën time dhe për pjesën tjetër mendojnë të tjerët."-përfundoi kampioni i botës.

Paul Pogba ishte një emër mjaft i lakuar në merkaton e verës që sapo lamë pas, por as Barcelona dhe as Juventusi nuk arritën të përfitonin shërbimet e mesfushorit 25 vjeçar. Ai ka një kontratë që e mban të lidhur me "Old Trafford" deri në qershor të vitit 2021.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTOGALERIA/ Shikoni transformimet e Tunës ndër vite

Show-biz

FOTOGALERIA/ Shikoni transformimet e Tunës ndër vite

Padyshim se njëra ndër femrat më të pëlqyera dhe të komentuara të showbizit shqiptar është këngëtarja, Altuna Sejdiu- Tuna. Ajo është shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale ( ka rreth...

Kërkoi lirinë për të vazhduar shkollën, Krimet e Rënda lënë në burg Klevi Likën

Aktualitet

Kërkoi lirinë për të vazhduar shkollën, Krimet e Rënda lënë në burg Klevi Likën

Gjykata e Krimeve të Rënda ka rrëzuar kërkesën për lirimin e Klevi Likës, një nga katër të arrestuarit për 3.4 mln eurot e sekuestruar në automjetet ‘Toyota Yaris’ në portin...

Edhe një mesazh i fortë nga Gjermania: Ndryshimi i kufijve hap plagët në rajon

Bota Shqiptare

Edhe një mesazh i fortë nga Gjermania: Ndryshimi i kufijve hap plagët në rajon

Një mesazh i fortë rreth përpjekjeve të presidentit Thaçi për ndryshimin e kufijve ka ardhur nga ministri i Jashtëm gjerman, Heiko Mass. Për Mass, jetësimi i idesë së Thaçit mund...