Shqipëri-Izrael/ Elbasani kthehet në shtetrrethim, frikë për sulme terroriste

Premte, 07 September 2018 18:44

Ashtu si edhe 2 vjet më parë historia po përsëritet, Elbasani është kthyer në një shtetrrethim për ndeshjen e kombëtares ndaj Izraelit.

Duhen më pak se 2 orë nga fillimi i ndeshjes dhe ajo që bie në sy është fakti se forca të shumta policore kanë zbarkuar në Elbasan duke i kthyer në një shtetrrethim të forcave të rendit ambientet rreth e përqark stadiumit.

Ndërsa për sa i përket tifozëve ende nuk ka filluar fluksi i madh, pasi shumica e tyre pritet të hynë në një stadium rreth një orë para ndeshjes.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Aktualitet

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Moti freskohet duke filluar nga java e ardhshme. Sipas Meteoalb, gjatë fundjavës, moti mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në pjesën më të madhe të vendit; më të dukshme vranësirat...

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Aktualitet

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Dy punonjës policie dhe një shtetas turk janë ndaluar nga policia për korrupsion aktiv. Të ndaluar kanë mbetur Gazmir Dega punonjës policie në Komisariatin nr 1 në Tiranë dhe një kontrollore...

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Aktualitet

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda kanë goditur një grup gjobëvënësish. Aksioni po zhvillohet mbrëmjen e sotme në Tiranë dhe disa rrethe, ndërsa...