Kombëtarja nis stërvitjen në Elbasan për përballjen me skocezët

Diel, 09 September 2018 13:58

Kombëtarja shqiptare po kryen stërvitjen e fundit në Elbasan Arena përpara takimit ditën e nesërme me Skocinë.

Trajneri Panucci bashkë me ekipin mbërriten në Elbasan në oën 09.30 dhe nisën menjëherë stërvitjen pasi ekipi pasdite niset drejt Skocisë. Morali i ekipit është i lartë, dhe vjen pas fitores me Izraelin, ndeshje e luajtur dy ditë më parë në stadiumin e Elbasanit.

Panucci pritet të ndryshojë lojtarë pasi me ndeshjen me Izraelin u shpreh se zgjodhi lojtarët me eksperiencë. Trajneri Panucci mund të bëjë taktikën që mesa duket i dha siguri, prandaj mund të përdoret dhe në ndeshjen me ekipin skocez.

Modifikuar më Diel, 09 September 2018 14:11

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Aktualitet

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Teksa Shtetet e Bashkuara të Amerikës përballen me një dimër të parakohshëm, me reshjet të dendura dëbore që deri më tani ka shkaktuar të paktën 8 viktima, edhe Europa duket...

Lamtumirë kilogram! Shkencëtarët votojnë ndryshimin

Kuriozitete

Lamtumirë kilogram! Shkencëtarët votojnë ndryshimin

Rreth 130 vite pasi kilogrami u përcaktua nga një masë metali që është mbajtur në një kasafortë në Paris, shkencëtarët kanë votuar për ndryshim dhe një sistem të ri që...

Aksident i rëndë në aksin Librazhd – Elbasan

Aktualitet

Aksident i rëndë në aksin Librazhd – Elbasan

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Librazhd – Elbasan. Aksidenti ka ndodhur pranë lokalit të njohur me emrin “Zeneli”. Ka qenë një autobus që është përplasur me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!