VIDEO / Shpresat nuk i shpëtojnë as shtyllat

E Enjte, 11 October 2018 21:03

Shpresat i kanë shkuar shumë afër një rezultati të rëndësishëm në eliminatoret e Europianit, pasi skuadra e Alban Bushit iu afrua barazimit ndaj Spanjës, një prej ekipeve më të forta të kontinentit.

Kuqezinjtë kanë zhvilluar një ndeshje në mbrojtje, siç pritej, ndërsa kanë pasur dy mundësi të mira me Vrionin gjatë takimit. Por në fund ka dalë ën pah talenti spanjoll, pasi miqtë kanë goditur tre herë shtyllën derisa gjetën golin me Mir në minutën e 84 të ndeshjes.

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Demokratët e Grupseksionit Barking dhe Dagenham, degës PD në Britani të Madhe, mblidhen më 29 tetor

Politikë

Demokratët e Grupseksionit Barking dhe Dagenham, degës PD në Britani të Madhe, mblidhen më 29 tetor

Demokratët kanë nis organizimin kudo që janë jashtë apo brenda Shqipërisë për të dhënë më të mirën për vendin, për të dhënë alternativën, për t’u organizuar dita-ditës më objektivin e...

Plehrat në Fier shkaktojnë helme të dëmshme për njerëzit

Aktualitet

Plehrat në Fier shkaktojnë helme të dëmshme për njerëzit

Mbi 100 ton me mbetje urbane shkarkohen në një ditë në fushën e plehrave të Fierit në lagjen Sheq.Banesat me malin e mbetjeve janë shumë pranë. Kjo fushë nuk është...

Tabaku jep 6 arsyet pse Rama po transferon lojërat e fatit në online

Politikë

Tabaku jep 6 arsyet pse Rama po transferon lojërat e fatit në online

Deputetja demokrate, Jorida Tabaku, thekson se Rama do të mbyllë të gjitha lojërat e fatit në vend, në mënyrë që të gjitha paratë e shqiptarëve t’ia marrë BastArena, kompania sportive...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!