Totenhem buzëqesh më në fund, ka një lajm shumë të mirë

Premte, 12 October 2018 17:41

Klubi i Totenhemit vijon kalvarin e saj të pritjes për të luajtur në stadiumin e ri. Për ekipin e drejtuar nga Mauricio Poçetino ishte programuar që inaugurimi i stadiumit do të bëhej që në muajin shtator, në përballjen ndaj Liverpul. Kjo datë u shty për disa arsye dhe punimet po vazhdojnë ende.

Gjithsesi, duket se më në fund vuajtjet e “gjelave” të Londrës do të marrin fund, pasi siç raportojnë mediat angleze, data 15 dhjetor do të përkojë më inaugurimin e stadiumit të ri, që kapacitetin e ka deri në 62 mijë tifozë. Në 15 dhjetor skuadra e Totenhem pret Bërnlejn në një sfidë të vlefshme për Premier Ligë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Politikë

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka komentuar arrestimet e bujshme të dy ish-deputetëve socialistë Arben Çuko dhe Arben Ndoka. Sipas tij arrestimet tregojnë atë që opozita e ka thënë...

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Globi

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Një nxënës i ka vënë pistoletën në kokë mësueses së tij në mënyrë që ajo t’i hiqte mungesën. Pamjet janë xhiruar në një shkollë të mesme në Creteil të Francës. Edhe...

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Aktualitet

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Këto ditë vjeshte pa reshje shiu kanë dhënë alarmin në Lumin Buna. Uji është tërhequr dhe lumi i ngjan një moçali. Banorët, por edhe ekspertët e mjedisin thonë se gjendja është...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!