Video që po cmend rrjeti, Shaqiri i tregon shqiponjën Klopit, dhe i ‘shtron’ flamurin e Kosoves

E Enjte, 08 November 2018 14:29

Mungesa e Xherdan Shaqirit në Beograd në ndeshjen Crvena Zvezda-Liverpul tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Ekipi anglez u mund 2-0 dhe mediat filluan të kritikojnë trajnerin Klop i cili la jashtë kësaj sfide, Xherdan Shaqirin.

Video e cila ka bërë xhiron e rrjeteve sociale, është ajo e “442oons”. Ajo ka sjellë situatën pas ndeshjes së Liverpulit në Beograd, në një formë komike.

Më pas shkon te Xherdan Shaqiri duke i premtuar gjithmonë një rol të rëndësishëm në skuadër.

Por në atë moment, mesfushori e përshëndet me shqiponjë, ndërsa shtruar në tapet është flamuri i Kosovës.

Ja video:

Modifikuar më E Enjte, 08 November 2018 14:31

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Politikë

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Ish-ministri i Drejtësisë, Gazmend Bardhi, të enjten, deklaroi se pas një hetimi të nisur kryesisht në shkurt të 2016, prokuroria për Krime të Rënda vuri nën përgjim dhe vëzhgim Emiljano...

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Sport

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Kroacia ka arritur të marrë tri pikë shumë të rëndësishme përballë Spanjës, duke mbajtur gjallë shpresat për një kualifikim në fazën e “PlayOff” në Ligën e Kombeve. Djemtë e Daliç kanë...

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Politikë

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Banorët e zonës së Astirit te Unaza e Re, në kryeqytet vijojnë protestat e tyre, kundër mos kompensimit për prishjen e banesave të tyre. Në ditën e 12 të protestës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!