Gaboi në adoleshencë, futbollisti njeh të bijën 18-vjeçare

Premte, 09 November 2018 16:12

Futbollisti Samuel Eto’o do të duhet të përballet me një përgjegjësi të madhe për një “gabim” të tijin në adoleshencë. Lojtari që aktivizohet te skuadra e Qatar SC duket se do të përballet me një vajzë 18 vjeçare e cila pretendon se ai është babai i saj.

Sipas avokatit të 18-vjeçares Eto’o kur ka qenë në moshën 19-vjeçare ka lënë shtatzënë të dashurën e tij (emri i të cilës nuk bëhet i ditur) dhe ajo qe ka lindur fëmijën jashtë Spanjës. Tani sipas avokatit ka disa prova që e vërtetojnë këtë gjë si (ngjashëmria dhe ADN-ja), raporton Panorama Sport

Dhe kjo është arsyeja që gjykata e ka pranuar kërkesën e 18 vjeçares për nisjen e një procesi gjyqësor për njohjen e atësisë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Historia nuk duhet të harrohet

Aktualitet

Historia nuk duhet të harrohet

Nga Halil Teodori E shkuara kur harrohet, rrezikon të përsëritet dhe brezit që ka mbi vete barrën e këtij faji i rëndon toka e të parëve, varret e etërve, gjiri i...

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Politikë

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Ish-ministri i Drejtësisë, Gazmend Bardhi, të enjten, deklaroi se pas një hetimi të nisur kryesisht në shkurt të 2016, prokuroria për Krime të Rënda vuri nën përgjim dhe vëzhgim Emiljano...

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Sport

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Kroacia ka arritur të marrë tri pikë shumë të rëndësishme përballë Spanjës, duke mbajtur gjallë shpresat për një kualifikim në fazën e “PlayOff” në Ligën e Kombeve. Djemtë e Daliç kanë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!