Partizani-Laçi me 6 arbitra, kush gjykon ndeshjet e sotme

Diel, 11 November 2018 09:42

Luhen sot katër nga pesë ndeshjet e javës së 13-të dhe sektori përkatës në FSHF ka përcaktuar arbitrat që do t’i gjykoj në këto ndeshje. Bie në sy fakti se ndeshja Partizani-Laçi do të gjykohet me 6 arbitra. Kryesor është Klajdi Kola, asistentë të tij janë Denis Rexha dhe Emigres Ganxhi, pas porte do të jenë Enea Jorgji dhe Olsi Sokoli, ndërsa Denbis Agaraj është arbitër i katërt.

Në Korçë, ndeshjen mes Skënderbeut dhe Flamurtarit do ta gjykojë Ardian Beqiri, me asistentë Rejdi Avdon dhe Mario Shazivarin. Kreshnik Bajramaj është arbitër i katërt.

Luftëtari-Tirana i është besuar ndërkombëtarit Eldorjan Hamiti. Asistentë të tij janë Ridigers Çokaj dhe Herald Lisaku, kurse i katërt është Emirjon Sino.

Laver Alla do të gjykojë ndeshjen Kastrioti-Kamza, bashkë me Devis Korreshin dhe Edlir Malon.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zjarr i fuqishëm në Itali, 2 të vdekur dhe 40 të asfiksuar

Globi

Zjarr i fuqishëm në Itali, 2 të vdekur dhe 40 të asfiksuar

jë pallat në Bolonja është përfshirë nga flakët gjatë ditës së sotëm dhe për pasojë dy persona kanë humbur jetën si dhe dy të tjerë  janë në gjendje të rëndë. Siç...

Ky vit shkollor bëhet më i shtrenjtë, rriten çmimet e librave dhe shërbimeve arsimore

Aktualitet

Ky vit shkollor bëhet më i shtrenjtë, rriten çmimet e librave dhe shërbimeve arsimore

Ky vit akademik është bërë më i shtrenjtë për të gjitha nivelet e studimit. Librat dhe mjetet shkollore kanë kushtuar më shumë që nga shtatori 2018 gjithashtu edhe shërbimet arsimore...

Rrëzohet palma dhe zë çiftin e bashkëshortëve poshtë, vdes burri

Globi

Rrëzohet palma dhe zë çiftin e bashkëshortëve poshtë, vdes burri

Rrëzimi i një peme ka rezultuar fatale për një çift në Selanik. Burrë dhe grua po punonin në kopshtin e oborrit të shtëpisë, kur një palmë aty u rrëzua duke...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!