Publikohen formacionet anti-Uells, Panucci nuk ndryshon

Tuesday, 20 November 2018 19:11

Shqipëria pret në "Elbasan Arena" Uellsin në një miqësore luksi. 
Kuqezinjtë do të tentojnë të bëjnë kthesën, pas asaj humbje turpëruese 4-0 ndaj Skocisë dhe përballë Bale me shokë kërkojnë vetëm fitoren. Ndërkohë dy skuadrat kanë publikuar dhe formacionet zyrtare, me Panuccin që ka bërë disa ndryshime të vogla nga formacioni i së shtunës. 
Megjithatë bie në sy skema e aplikuar nga italiani i cili i beson sërish një 3-5-2. Në krahun tjetër, Ryan Giggs nuk i ka besuar që nga minuta e parë yllit të tij, Gareth Bale, i cili ndodhet në stol. 

Formacionet zyrtare: 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rrëzohet palma dhe zë çiftin e bashkëshortëve poshtë, vdes burri

Globi

Rrëzohet palma dhe zë çiftin e bashkëshortëve poshtë, vdes burri

Rrëzimi i një peme ka rezultuar fatale për një çift në Selanik. Burrë dhe grua po punonin në kopshtin e oborrit të shtëpisë, kur një palmë aty u rrëzua duke...

Artan Fuga: Të shkarkohen nëpunësit e ministrisë në Bordet Administrative

Aktualitet

Artan Fuga: Të shkarkohen nëpunësit e ministrisë në Bordet Administrative

Akademiku dhe profesori Artan Fuga, një nga zërat që ka mbështetur që në krye të herës protestën e studentëve ka kërkuar shkarkimin e anëtarëve të Bordeve Administrative në universitetet shqiptare...

Teknikë ushtarake për të fjetur në dy minuta

Aktualitet

Teknikë ushtarake për të fjetur në dy minuta

Ndërsa disa njerëz arrijnë ti zejë gjumi sapo vënë kokën në jastëk, të tjerët përpëliten sa në një krah në krahun tjetër, duke luftuar me pagjumësinë. Nëse ju shtriheni në shtrat...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!