FOTO/ Motrat e Cristianos reagojnë ashpër për Topin e Artë

Tuesday, 04 December 2018 14:43

Familja e Cristiano Ronados shpërthen në akuza pasi Luka Modric fitoi Çmimin e Topit të Artë. Më konkretisht, motra e CR7, Eima Aveiro, 39-vjeçare, pohoi se rezultati i votimit tregoi se bota është e kalbur. Ajo shkroi në rrjetet sociale se “Fatkeqësisht, kjo është bota në të cilën ne jetojmë, e kalbur, me mafia dhe para”.

Në përfundim të postimit të saj dha edhe një mesazh: “Fuqia e Zotit është shumë më e madhe se kjo kalbësi. Zoti vonon, por nuk dështon”.

Screenshot 6

Motra tjetër e portugezit, Katia Aveiro, 42-vjeçare, postoi  të njëjtën fotografi të “yllit” të Juventusit me trofeun e kaluar të Topit të Artë, duke e shoqëruar me një mesazh:

“Lojtari më i mirë në botë… për ata të cilët e kuptojnë futboll, natyrisht”.

Screenshot 7

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Aktualitet

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Një nga të ftuarat në studion e emisionit Dritare në News 24 ishte e prezantuar si studente, por në të vërtetë punon si juriste pranë Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe...

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Aktualitet

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Shefja e departamentit të Letërsisë në Fakultetin Filologjik Lili Sula e ftuar në studion e "Ora News", tha se nuk e di se çfarë pret më shumë ministrja e Arsimit...

Ish-ministrit: Largimi i kësaj qeverie është pak, duhet ...

Politikë

Ish-ministrit: Largimi i kësaj qeverie është pak, duhet ...

Pas skandalit në lidhje me kompaninë Dunwell Haberman, e cila fitoi lotin e parë prej 18 milionë euro për rindërtimin e Unazës përmes falsifikimit, si dhe 11 milionë të tjera...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!