Dashuria e Mourinho-s për Bale, United i ofron kartonin e yllit francez madrilenëve

Hënë, 02 Prill 2018 09:40

Dëshira për të sjellë në gadishull Gareth Bale ka çmendur drejtuesit e Manchester United që janë të gatshëm për të sakrifikuar kartonin e francezit Anthony Martial për të arritur tek uellsiani. 

Sipas “The Mirror”, Jose Mourinho ka humbur durimin me 22 vjeçarin dhe nuk e do në skuadër për sezonin e ardhshëm duke ngritur hipoteza se francezi mund të përdoret si "karrem" për të arritur te Bale.

28 vjeçari nuk është i lumtur me trajtimin nga Zinedine Zidane dhe duket se do t’i thotë lamtumirë Realit gjatë verës. 

Këtë sezon Martial është aktivizuar në 26 takime duke shënuar dhe 9 gola.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LAJM I FUNDIT/ Plumb në kokë adoleshentit, në gjendje të rëndë në spital

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Plumb në kokë adoleshentit, në gjendje të rëndë në spital

Një plagosje me armë zjarri mësohet se ka ndodhur në qytetin e Peqinit. Report Tv ka mësuar se një adoleshent i moshës 15-vjecare është plagosur me një plumb në kokë...

"Gruevski"/ Vjen reagimi i parë i Maqedonisë kundër Hungarisë

Bota Shqiptare

"Gruevski"/ Vjen reagimi i parë i Maqedonisë kundër Hungarisë

Ministria e Punëve të Jashtme të Maqedonisë i ka dorëzuar Hungarisë notë proteste lidhur me ikjen e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski dhe me kërkesën së tij për azil në Hungari. Sot në...

Gjykata e Lartë kthehet në depo me 30 mijë dosje që presin të shqyrtohen

Aktualitet

Gjykata e Lartë kthehet në depo me 30 mijë dosje që presin të shqyrtohen

Ndërtesa e Gjykatës së Lartë është kthyer në një depo dosjesh që nuk dihet se kur do shqyrtohen. Janë 30 mijë dosje pezull të vendosura në salla, korridore dhe zyrat...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!