Conte-s i ndërpritet konferenca nga telefoni : Është gruaja, si gjithmonë në moment të papërshtatshëm

E mërkurë, 18 Prill 2018 19:09

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur sot në konferencën për shtyp të trajnerit të Chelsea-s Antonio Conte. Italiani ishte duke folur për vështirësitë që e presin skuadrën londineze në ndeshjen kundër Burnley kur në një moment i ra zilja e telefonit.

Ai e pa telefonin dhe në moment ndërhyri me shaka një gazetar: “Është gruaja” po e merrte në telefon për të çuar qumështin në shtëpi.”

Ish-trajneri i Juventus gjeti një mënyrë të këndshme për ta komentuar episodin: “Çshtë gruaja në telefon. Si gjithmonë në një moment të papërshtatshëm. Më vjen keq. Mund të më gjobisni tani. Më vjen keq sepse unë do isha mërzitur nëse dikush nga ju do të ndërpriste konferencën për të njëjtën arsye.”

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Politikë

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka komentuar arrestimet e bujshme të dy ish-deputetëve socialistë Arben Çuko dhe Arben Ndoka. Sipas tij arrestimet tregojnë atë që opozita e ka thënë...

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Globi

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Një nxënës i ka vënë pistoletën në kokë mësueses së tij në mënyrë që ajo t’i hiqte mungesën. Pamjet janë xhiruar në një shkollë të mesme në Creteil të Francës. Edhe...

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Aktualitet

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Këto ditë vjeshte pa reshje shiu kanë dhënë alarmin në Lumin Buna. Uji është tërhequr dhe lumi i ngjan një moçali. Banorët, por edhe ekspertët e mjedisin thonë se gjendja është...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!