CHAMPIONS/ DY NDESHJET E MBRËMJES/ SI DO JENË REZUTATET?

Tuesday, 03 Prill 2018 15:37

Një mbrëmje plot emocion do të jetë kjo e sotmja për adhuruesit e futbollit.Në orën 20:45 do të zhvillohen dy superndeshje për të cilatvështirë se mund të jepet një rezultat paraprak.

Juventus vs Real Madrid është ndeshje e cila pritet të ketë rekord audiece. Italianët me Bufon e duan patjetër kupën e Champions ndaj dhe pritet një përfaqësim shumë i mirë nga ta. Fitorja me cdo kusht është edhe synimi i madrilenëve të cilët me Ronaldon si sumluesin kryesor do të bëjnë të pamundurën për ta marrë.

4444444444

Sevilla vs Bayren është ndeshja  tjetër që do të zhvillohet mbrëmjen e sotme, takim i cili poashtu si i pari pritet të ketë numër të lartë audience. Spanjollët e Sevillës do të jenë përballë anglezëve të Bayren mbrëmjen e sotme. Rikthimi i Neuer i shtoi shpresat e Bayren-it për fitoren e Champions-it megjithatë edhe spanjollët nuk heqin dorë kurresesi nga rruga drejt kupës.

3333333333

Këto janë dy ndeshje që asnjëri prej nesh nuk duhet ti humbas, megjithatë duhet të tregoheni të kujdesshëm në vënien e basteve pasi rezultet e sotme janë të paimagjinueshme.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Bota Shqiptare

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Ministri i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, u shpreh optimist se Kosova nga nesër do të jetë anëtare e organizatës policore ndërkombëtare - INTERPOL. "Vota pro është...

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Ndaj gjuhës fyese të deputetit socialist Alket Hyseni kundrejt autikëve ka reaguar edhe drejtuesja e fondacionit “Down Syndrome Albania” Emanuela Pepkola Zaimi e cila ka kërkuar dorëheqjen. “Alket Hyseni jepni dorëheqjen”...

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Politikë

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka përkujtuar ish-ministrin dhe deputetin demokrat Sokoll Olldashi në 5-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta. kryetari i PD-së Lulzim Basha, e kujton përmes një mesazhi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!