Cana zgjedh mënyrën origjinale për të qenë pranë fancave , përgëzon live të riun

Tuesday, 03 Prill 2018 20:24

Lorik Cana, edhe pse jo më në fushë, qëndron gjithmonë pranë fancave të tij. Pasditen e sotme ai ka komunikuar live me to, nëpërmjët rrjetit social, Instagram. Kapiteni legjendar i ka përzgjedhur në mënyrë rastësore ‘bashkëbiseduesit e tij’ dhe ka zhvilluar biseda me to.

Një një nga bisedat e tij live, ai komunikoi me një të ri shqiptar, i cili kishte vite që ishte larguar nga Shqipëria por e fliste rrjedhshëm shqipen. Cana e përgëzoi fansin duke u shprehur se Jam shumë i lumtur që prindërit të kanë mësuar gjuhën shqipe të flasësh kaq rrjedhshëm, pasi është krenari të tregosh që je shqiptarë. Urime prindërve që u mësojnë fëmijëve të flasin shqip pavarësisht se ku rriten apo lindin.

Modifikuar më Tuesday, 03 Prill 2018 22:36

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ndërron jetë në spital 38-vjeçari, që u godit me thikë nga babai i së dashurës

Aktualitet

Ndërron jetë në spital 38-vjeçari, që u godit me thikë nga babai i së dashurës

Ndërron jetë në spitalin e Traumës, 38-vjeçari Olsi Lelo. Ai u plagos mëngjesin e djeshëm me thikë nga babai i së dashurës së tij, te Unaza e Re në zonën e...

I zhdukuri që po kërkohej nga policia kthehet papritur në shtëpi

Aktualitet

I zhdukuri që po kërkohej nga policia kthehet papritur në shtëpi

Javën e kaluar një i ri 24-vjeçar nga fshati Trepçë i Mitrovicës, kishte dalë nga shtëpia dhe nuk ishte kthyer. Familjarët e kishin raportuar të zhdukur në polici ndërsa më...

Nuk e pranoi si të dashurin e vajzës dhe e goditi me thikë, vdes 38-vjeçari

Politikë

Nuk e pranoi si të dashurin e vajzës dhe e goditi me thikë, vdes 38-vjeçari

Shtetasi Olsi Lelo, 38 vjeç, ka ndërruar jetë në spitalin e Tiranës pasi u plagos dje në zonën e Unazës së Re. Gjatë ditës së djeshme Rezmi Caushaj plagosi me thikë...