Luhet sonte në mbrëmje çerekfinalja e parë, Roma premton surpriza në “shtëpinë” e Mess-it

E mërkurë, 04 Prill 2018 21:14

Po zhvillohet mbrëmjen e sotme çerekfinalja e parë e Ligës së Kampionëve që luhet në Camb Nou.

Skuadra spanjolle është favorite për ta fituar këtë takim dhe për t’u kualifikuar për më tutje. Ndërkohë që verdhekuqtë do të përpiqet të shënojnë të paktën një gol, në mënyrë që të shpresojnë për ndeshjen e kthimit.

Ja disa  momentet pikante të ndeshjes

19' Goditje e bukur e Rakitic, topi ndalet nga shtylla dhe largohet nga mbrojtja.

7' Kombinime të bukura Alba-Rakitic, kroati pason për Suarez që shënon, por goli anulohet për pozicion jashtë loje

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aksident tragjik në Kosovë, 3 të vdekur, plagoset dhe ambasadorja turke në Prishtinë

Bota Shqiptare

Aksident tragjik në Kosovë, 3 të vdekur, plagoset dhe ambasadorja turke në Prishtinë

Një aksident tragjik ka ndodhur në orët e pasdites së sotme në Mramor të Prishtinës, ku janë konfirmuar 3 persona të vdekur dhe 3 të tjerë të plagosur. Mediat në Kosovë...

Shefat e rinj në spitale, zgjedhjet abuzive

Aktualitet

Shefat e rinj në spitale, zgjedhjet abuzive

Duke filluar nga muaji nëntor qendrat spitalore universitare do të kenë shefa të rinj shërbimi, të cilët do të zgjidhen në bazë të kritereve të reja, të ndryshuara me VKM...

Aksidentoi këmbësoren në Paskuqan, prangoset shoferi i Policisë

Aktualitet

Aksidentoi këmbësoren në Paskuqan, prangoset shoferi i Policisë

Një shofer Policie është prangosur nga ana Sherbimit te Brendshem ne Ministrine e Brendshme.Polici me inicialet D. L. 31 vjeç, banues në Tiranë, u prangos pasi në rrugën “Unaza e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!