Liverpul i papërmbajtshëm, 3 gola brenda 30 minutash

E mërkurë, 04 Prill 2018 21:25

Po zhvillohet në këto momente edhe një tjetër ndeshje e çerekfinales së Ligës së Kampionëve midis Liverpul dhe  Manchester City.

Liverpul duket se e ka nisur mbarë ndeshjen, pasi i janë dashur vetëm 12 minuta për të kaluar në avantazh.

Është  pikërisht  ylli i Liverpool, Mohamed Salah që shënon golin e avantazhit. Aksion model i vendësve, topi mbetet në zonë dhe aty egjiptiani nuk fal, duke ndëshkuar Manchester Cityn.

 “The Reds” nuk ndalen, duke shënuar në minutën e 20-të një supergol me anë të Chamberlain.

Ish-lojtari i Arsenalit lëshon një predhë nga jashtë zone, duke e dërguar topin për të dytën herë në rrjetën e Cityt.

Goli i tretë për Liverpulin është shënuar nga Mane në minutën e '31.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Doli te Arian Çani me si ‘magjistar’ që shëron xhindët, nuk ua merr mendja se çfarë i gjeti policia në shtëpi

Bota Shqiptare

Doli te Arian Çani me si ‘magjistar’ që shëron xhindët, nuk ua merr mendja se çfarë i gjeti policia në shtëpi

Hysri Peqanit, i njohur si “Burdushi”, mjek popullor që pretendon se shëron shumë sëmundje, e ka pisk punën me policinë. Gjatë një kontrolli në banesën e tij është gjetur një...

Behuni gati për më të keqen, ja kur do te ulen drastikisht temperaturat

Aktualitet

Behuni gati për më të keqen, ja kur do te ulen drastikisht temperaturat

Ditën e sotme ka rënë bora e parë në Dardhë të Korçës. Temperaturat kanë nisur të ulen ndjeshëm dhe kjo ndjehet kryesisht në orët e para të mëngjesit dhe ato të...

Arratisja e Gruevskit, befason Zaev: Ai mund të jetë…

Bota Shqiptare

Arratisja e Gruevskit, befason Zaev: Ai mund të jetë…

Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev, në një konferencë për shtyp tha se autoritet duhet të hetojnë nëse Gruevski e ka lëshuar vendin vullnetarisht apo është rrëmbyer. Zaev: “Ne do të bëjmë gjithçka...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!