Dy skuadra të mëdha angleze në garë për Hysajn

E Enjte, 05 Prill 2018 13:34

Elseid Hysaj, mbrojtësi i kombëtares shqiptare ka nxitur dy klube angleze për ta patur pjesë të tyre. Këtë lajm e ka konfirmuar rë radio CRC një nga gazetarët që qëndron pranë klubit të Napolit, Çiro Venerato edhe në të kaluarën ka bërë publike disa eksluzive për merkaton e Napolit.

Kur po fliste për të ardhmen e klubit napolitan dhe merkaton e verës, ai tregoi se te Napoli po shohin për mundësi në krahët e mbrojtjes. Duket se ka interes të madh për elementët aktualë të skuadrës e mes tyre edhe Hysajn.

“Sipas zërave që qarkullojnë, dy klube të Premier Ligës bëhen gati të kërkojnë atë. Një prej tyre mund të jetë Arsenali”, ishin fjalët e gazetarit italian.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Aktualitet

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Mes 11 personave të arrestuar si pjesë e grupit kriminal "Bajri", është edhe shtetasi Armir Grima, trajner i kombëtares së futbollit për femra i cili gjatë karrierës së tij sportive...

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Aktualitet

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Ada është një vajzë 23-vjeçare nga Berati, e cila pasi përfundoi studimet e larta vendosi që të qëndrojë në Tiranë për t’u punësuar.Por, në ambientet punëdhënëse që ajo ka frekuentuar...

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Aktualitet

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton abonentët e Tiranës se nesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve në nënstacionin Selitës. OSHEE bën me dije se...