Roma: Arbitri nuk pati guxim të ndëshkonte Barçën

E Enjte, 05 Prill 2018 15:38

Çerekfinalja e zhvilluar midis Barcelonës dhe Romës u mbyll me rezultatet 4-1, gjë që nuk I pëlqeu shumë Edin Dzekos.

Një rezultat që mund të kishte ndryshuar po të kishte pasur VAR. “Ndërhyrja ndaj meje ishte penallti, po arbitri nuk pati guximin ta jepte kundër Barçës” u shpreh sulmuesi boshnjak në përfundim të ndeshjes.

Sulmuesi verdhekuq ka pranuar se, me përjashtim të penalltisë, katalanasit e kanë merituar fitoren: “Kemi kërkuar të luajmë siç dimë, duke bërë presing dhe duke e ditur se janë më të fortë. Kemi gabuar dhe nëse gabon kundër tyre të ndëshkojnë”.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dëmtimi i rrugës antike nga punimet e HEC-it, u fshi me një të rënë lapsi

Aktualitet

Dëmtimi i rrugës antike nga punimet e HEC-it, u fshi me një të rënë lapsi

Marrë nga exit.al Një pjesë e rrugës antike Egnatia është dëmtuar nga punimet për ndërtimin e digës së hidrocentralit “Slabinja 2D”, në Pogradec të kryera nga kompania “Hidropower Elektrik”. Ky fakt...

Të dënuarit e Burrelit kërcënojnë me grevë urie

Aktualitet

Të dënuarit e Burrelit kërcënojnë me grevë urie

Të dënuarit në Burgun e Burrelit kanë shprehur shqetësimin për kushtet e këqija me të cilat përballen çdo ditë teksa vuajnë dënimin. Ata kanë kërcënuar se në rast se nuk përmirësohet...

Bashkëshorti i Megan Fox nuk shikon djalin prej 4 vitesh

Show-biz

Bashkëshorti i Megan Fox nuk shikon djalin prej 4 vitesh

Ish-e fejuara e Brian Austin Green, Vanessa Marcil e ka akuzuar atë për përfshirjen e saj në një betejë të kujdestarisë ndaj djalit të tyre 16 vjeçar për 12 vitet...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!