Tifozët presin në shesh “yjet” e Guardiola-s

Tuesday, 15 May 2018 11:56

Me qindra tifozë kanë pritur në shesh skuadrën e tyre të zemtrës Manchester Cityn, e cila fitoi titullin kampion në Premier League. Kjo e shndërroi skuadrën në ekipin e parë që arrin të marrë 100 pikë në histori.

Sigurisht që i gjithë ky triumf duhej ndarë edhe me tifozët, që e kanë mbështetur skuadrën e tyre të zemrës në çdo ndeshje.

 “Është fantastike. Ka kaq shumë njerëz që kanë ardhur për të na përshëndetur”, tha mbrojtësi John Stones.

Modifikuar më Tuesday, 15 May 2018 12:08

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Luftëtari nuk fiton as këtë ndeshje, Ventspils e eliminoi nga “Europa League”

Sport

Luftëtari nuk fiton as këtë ndeshje, Ventspils e eliminoi nga “Europa League”

Ekipi i Luftëtarit nuk ia arriti që të merrte një fitore e cila mund t’i siguronte kalimin në fazën tjetër të “Europa League” as pas kësaj ndeshjeje. Ata arritën që të...

Maribor mund Partizanin, ‘të kuqtë’ largohen nga 'Europa League'

Kulturë

Maribor mund Partizanin, ‘të kuqtë’ largohen nga 'Europa League'

Për ekipin shqiptar të Partizanit ndeshja e sotme ka qenë eksperienca e fundit për këtë sezon të “Europa League”. Pas humbjes një javë më parë në kryeqytet, ‘të kuqtë’ janë mundur...

Foto/ Zbulohet kush është personi që u përplas me policinë sot në Radhimë

Aktualitet

Foto/ Zbulohet kush është personi që u përplas me policinë sot në Radhimë

Janë zbuluar fotot e personit, i cili gjatë përplasjes së sotme ndaj tentativës së Policisë për ta arrestuar, në Radhimë, mbeti i plagosur nga të shtënat me armë të uniformave...