Vllaznia prezantohet sot me trajnerin e ri

Tuesday, 15 May 2018 15:23

Trajneri i ri i Vllaznisë, Ervis Kraja është prezantuar sot para ekipit.

Pranë tij ishte edhe administratori i klubit gjerman Astrit Gjyrezi.

Kraja është shprehur se duhet të japin maksimumin për dy ndeshjet e mbetura.

Trajneri i parë Ernest Gjoka dha dorëheqjen një ditë pas humbjes me Partizanin.

Kur kanë mbetur edhe dy javë nga fundi, tashmë lufta e fortë do të bëhet për Europën, mes Luftëtarit, Partizanit dhe laçit, ndërsa mbijetesa me shumë gjasa është vendosur me dështimin e Vllaznisë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Foto/ Kukësi përfshihet nga një stuhi e fuqishme

Aktualitet

Foto/ Kukësi përfshihet nga një stuhi e fuqishme

Një stuhi e fortë kanë përfshirë rajonin e Kukës mesditën e kësaj të hëne. Siç shikoni dhe nga pamjet ajo ka tronditur banorët të cilëve iu është shkëputur edhe energjia elektrike. Qyteti...

Defekti në ashensor rrezikon të sëmurët me dializë në spitalin e Shkodrës

Aktualitet

Defekti në ashensor rrezikon të sëmurët me dializë në spitalin e Shkodrës

Të sëmurët me dializë  nuk mund të zbresin shkallët në spitalin e Shkodrës pasi ashensori gjatë gjithë ditës është jashtë funksionit. Siç duket dhe nga pamjet, njerëz me karrike me rrota...

Shpërthim në minierën e Kalimashit, hidhet në erë shtylla

Aktualitet

Shpërthim në minierën e Kalimashit, hidhet në erë shtylla

Shpërthim në minierën e Kalimashit në Kukës. Policia deklaron zyrtarisht se i është vendosur eksploziv dhe është dëmtuar shtylla. “Më datë 23.09.2018, ora 23:20, në Kalimash, në vendin e quajtur ‘Boka...