"Shkrepjet" më të bukura nga Europa League

E Enjte, 17 May 2018 10:04

Atletico Madrid triumfoi 3-0 në finalen e Europa League të luajtur në Lion. Më poshtë gjeni fotot më të bukura të këtij kampionati. /55.news.al/

Modifikuar më Hënë, 21 May 2018 02:53

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.