Gjermania merr lajmin më të mirë për këtë botëror

E mërkurë, 28 Mars 2018 16:20

Emanuel Neuer i rikthehet sërisht fushës së blertë pas dëmtimit të dytë që pësoi në këmbën e majtë. Deri para pak kohësh ishte aluduar se Neuer nuk do të ishte pjesë e këtij botërori.

Ylli 31 vjecar i Mynches iu nënshtrua një operacioni dhe bëri të gjitha trajtimet e nevojshme pas frakturës që pësoi në shtator.Kontrollet e fundit të Neuer rezultuan pozitive duke i mundësuar atij rikthimin në stërvitjet e Bayer-it.

Ishte klubi bavarez ai i cili bëri publike rikthimin e Neuer në një postim në rrjetet sociale , duke i dhënë një shpresë të madhe për botërorin.

Para pak ditësh në një intervistë gardiani tha se do të vazhdoj stërvitjen me Bayren Mynchen që të jetë ne formë më të përkryer për botërorin.

Modifikuar më Diel, 01 Prill 2018 12:08

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Show-biz

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Këngëtarja Enca Haxhia shfaqet gjithnjë mjaft ekstravagante në postimet e saj në rrjete sociale. Këtë herë e shohim me një paruke të kuqe e veshur në mënyrë tejet provokuese. E veshur...

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Politikë

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Përfaqësuesit e PS-së mungojnë në emisionin ‘Opinion’, Mima: Do kisha preferuar t’i kisha përballë Tema e mbrëmjes së sotme në emisionin ‘Opinion’ është propozimi i bërë nga Partia Demokratike sa i...

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Aktualitet

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Safet Bajri përplas qeverinë shqiptare me atë të Belgjikës. Sipas asaj që zbulojnë mediat belge, autoritetet shqiptare kanë shprehur pakënaqësi që Belgjikës i janë dashur 5 muaj për të dorëzuar...